Latynoamerykańska konferencja Bitcoin & Blockchain Gathers Industry Leaders for One-of-a-Kind Digital Experience 7-12 grudnia

Wśród prelegentów LABITCONF znajdują się prezes Binance Changpeng Zhao, Max Keiser Report i Stacey Herbert oraz deweloper i przedsiębiorca Bitcoin Jameson Lopp.

LATIN AMERYKA, 12 listopada 2020 r. – Latynoamerykańska Konferencja Bitcoin & Blockchain (LABITCONF), najdłużej odbywające się wydarzenie Bitcoin & Blockchain w regionie, ogłosiła dzisiaj swoje 8. doroczne wydarzenie, LABITCONF 2020, które odbędzie się w dniach 7-12 grudnia 2020 r. Impreza ta będzie powieleniem ogromnego sukcesu z poprzednich lat dzięki jedynemu w swoim rodzaju cyfrowemu doświadczeniu z udziałem kluczowych międzynarodowych graczy branżowych reprezentowanych po raz pierwszy w Motion Capture 3D. Uczestnicy są proszeni o bezpłatną rejestrację wstępną na stronie wydarzenia.

LABITCONF 2020 Kluczowe głośniki obejmują:

Changpeng Zhao „CZ“ – Założyciel i dyrektor generalny Binance, wiodącej na świecie kryptokurrency exchange.
Max Keiser – Współtwórca i producent raportu Keisera, założyciel Bitcoin Capital & Heisenberg Capital
Stacy Herbert – amerykańska producentka i scenarzystka, entuzjastka Bitcoinów i Co-Host of Keiser Report
Jameson Lopp – Bitcoin Developer, współzałożyciel i CTO w Casa, Cypherpunk, doradca w INX, redaktor BTC Timesa i współpracownik New York Timesa.

Jimmy Song – edukator Bitcoinów, programista i przedsiębiorca, wykładowca i autor książek „Programming Bitcoin“ i „The Little Bitcoin Book“.
Giacomo Zucco – Maksymalista i edukator Bitcoin, przedsiębiorca startupów technologicznych związanych z Bitcoinami i dyrektor generalny BlockchainLabit

Alakanani Itireleng – Prowadzi promocję Bitcoinu z Botswany, aby pomóc niezabankrutowanym w Afryce, założyciel SatoshiCentre.

Nowe doświadczenia LABITCONF będą miały miejsce w hybrydowym formacie cyfrowym, który będzie łączył animowane wideo, okrągłe stoły i prezentacje na żywo z liderami branży w łańcuchu blokowym, jak również możliwości sieciowe. Sesje, rozłożone na trzy godziny każdego dnia, będą dotyczyły ważnych tematów w globalnym ekosystemie kryptograficznym i będą oferowane w języku hiszpańskim i angielskim. Uczestnicy poznają podstawowe zasady i najnowsze innowacje w zakresie technologii zdecentralizowanych.

„W świecie, gdzie komunikacja wirtualna jest naszym głównym połączeniem, LABITCONF wzbogaci doświadczenie poprzez nowe formaty interakcji i wymiany z tymi, którzy są w czołówce tej branży“, powiedział Rodolfo Andragnes, Główny Koordynator Generalny LABITCONF.

LABITCONF zaprasza do udziału wszystkie instytucje publiczne i prywatne, inwestorów, przedsiębiorców oraz ogół społeczeństwa zainteresowany technicznymi, politycznymi i prawnymi podstawami technologii blokchain. Podczas wydarzenia zostanie zbadany wpływ walut kryptograficznych na scenę latynoamerykańską i światową, a także ich potencjał w zakresie transformacji społecznej i finansowej.

O LABITCONF

Obecnie, już po raz ósmy, „Latin American Bitcoin & Blockchain Conference“ (LABITCONF), jest najstarszą i najbardziej znaczącą imprezą typu „blockchain“ w regionie. Rok po roku 90+ międzynarodowi prelegenci dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami z różnych branż z przedsiębiorcami i inwestorami z Oceanii, Azji i Europy.

To wydarzenie non-profit jest organizowane corocznie w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, w celu uwidocznienia różnych szlaków i inicjatyw lokalnych projektów, które badają zdecentralizowane technologie.

LABITCONF uplasował się na pozycji najważniejszego wydarzenia w Ameryce Łacińskiej dla ekosystemu przyjmującego kryptońskie technologie. Region ten cierpi z powodu częstych kryzysów walutowych i nadużywania kontroli kapitału, dlatego też kraje te są bardziej otwarte na przemyślenie nowych alternatyw i przyjęcie zdecentralizowanych technologii poprzez rozwiązania typu blockchain. LABITCONF wspierał przedsiębiorczość, rozwijając sieć społeczności z łańcuchów blokowych z kilku krajów Ameryki Łacińskiej, co doprowadziło do rozpoczęcia wielu dużych projektów.