Uniswap (UNI) Spadki po odrzuceniu od 4,35 USD Opór

Uniswap (UNI) Spadki po odrzuceniu od 4,35 USD Opór

  • Uniswap Token stawia opór na poziomie 4,35$ i ma wsparcie na poziomie 2,80$.
  • UNI zepsuł się z linii wsparcia wznoszącej się.
  • UNI/BTC handluje wewnątrz klina opadającego.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena żetonu Uniswap (UNI) została odrzucona przez ważny obszar oporu na poziomie 4,35$, po czym gwałtownie spadła.

Oczekuje się, że cena żetonu Uniswap Token będzie nadal spadać w kierunku poziomu wsparcia, zanim ponownie wzrośnie w górę.

Spadek UNI po odrzuceniu

Cena UNI rośnie od 5 listopada, osiągając niską wartość 1,75 USD. 15 listopada UNI osiągnęła wysoki poziom 4,24 USD, który był Cryptosoft bardzo zbliżony do pierwotnego obszaru oporu, wynoszącego 4,35 USD. Ten opór to również 0,382 przesunięcia światłowodu w stosunku do całego poprzedniego ruchu w dół.

Od tego czasu UNI wykonała trzy nieudane próby wyłamania i obecnie spada po odrzuceniu 19 grudnia.

Najbliższy obszar podparcia znajduje się na poziomie $2,80 – poziom 0,618 Retracement Fib w całym ruchu w górę.

Wskaźniki techniczne są neutralne, ale opierają się na obracaniu niedźwiedzich, ponieważ RSI spada poniżej 50, a oscylator stochastyczny po raz kolejny ma niedźwiedzie nachylenie.

Codzienny ruch UNI Daily Movement

Bliższe przyjrzenie się temu ruchowi ujawnia, że UNI podąża za rosnącą linią wsparcia od 12 grudnia. Jednak odrzucenie spowodowało, że UNI zerwała się z tej linii pośród znaczącego niedźwiedziego świecznika.

Istnieje jednak inne wsparcie, którego wysokość wynosi 3,11$. Powierzchnia ta jest równa 0,5 poziomu retrakcji włókna i pokrywa się z linią oporu opadającego (przerywaną), którą UNI złamał powyżej.

Dlatego też możliwe jest, że UNI odwróci się po osiągnięciu tego poziomu, ale nie ma jeszcze byczych znaków odwrócenia.

Rozbicie UNI

Cryptocurrency trader @ColdBloodShill nakreślił wykres UNI/BTC, stwierdzając, że wyłamanie się z obecnego klina może spowodować bardzo szybki wzrost ceny.

Klin jest zwykle uważany za byczy wzór odwrócenia i istnieje bycza rozbieżność w RSI, która sugeruje, że dojdzie do przełamania. Co więcej, UNI handluje w pobliżu obszaru wsparcia 15.100 satoshi – 0.786 Fib Retracement całego ruchu w górę.

Pomimo tego, poprzedni wyłom dla UNI nie mógł zostać utrzymany i służył jedynie do walidacji obszaru oporu 18 500 satoshi. Dlatego też, dopóki UNI nie zdoła odzyskać obszaru oporu 1.850 satoshi, tendencja ta jest uważana za niedźwiedzią.

Klin UNI/BTC

Oczekuje się, że cena UNI odwróci swój niedźwiedzi trend w pobliżu obszarów wsparcia określonych na poziomie 2,80 USD i 3,10 USD. W chwili obecnej nie możemy stwierdzić z całą pewnością, czy UNI wybuchnie powyżej obszaru 4,35 USD.

Podczas gdy oczekuje się, że UNI/BTC wybuchnie z klina opadającego, nie możemy jeszcze określić, czy długoterminowy trend jest byczy.